Nakon sezone koja tek što je završila, NK Orač Petrijanec organizira drugu godinu za redom turnir seniora sa klubovima u našoj Općini a isto tako i iz drugih općina.
Turnir će se održati ove subote 22.6. u 15:00h, na nogometnom igralištu NK Orača.
Izvlačenje parova će biti isti dan prije samog turnira u 14:30h.
Dođite ove subote u Petrijanec!!!