Zbog najavljenog lošeg vremena ovaj vikend i zbog najavljenih događaja idućih nekoliko vikenda, odgađa se turnir odbojke „4 na 4“ na 14.8. (subota). Stoga je rok prijava pomaknuti do 14.8.2021. godine na isto mjestu – kraj NK Mladost Družbinec. Upis timova je 14.8. od 9 do 10 sati. 14.8. od 10 sati se održava turnir u odbojci na pijesku. Prva tri tima očekuju nagrade. Uz sve to, na licu mjesta bude osvježenja da vrućina bude izdržljivija. Vidimo se i nadam se da će vrućine biti prihvatljivije.
Pravila: