Odaberite
Završen sponzorski malonogometni turnir

Proteklog vikenda 25. i 26. veljače odigrala se završnica prvog sponzorskog malonogometnog turnira u organizaciji Općine Petrijanec i studenata prvih godina sa područja općine.

Četvrto mjesto na turniru osvojila je ekipa “MIVA TELEKOM” koja je u utakmici za treće mjesto izgubila od ekipe “KOLAROVEC cvj. ANEMONA rezultatom 1:2. U izvrsnoj finalnoj utakmici ekipa ” CESTICA EPICENTAR” savladala je ekipu “TOMO” d.o.o. “, rezultatom 4:2.  Završnica turnira popraćena je zabavnim programom nastupima plesnog para Anje Liber i Robina Kereša iz sportskog -plesnog kluba Varaždin koji ujedno predstavljaju Hrvatsku reprezentaciju u natjecanjima u standardnim plesovima, nastupom Varaždinskih mažoretkinja i zvonjavom petranskih kurenta.

Sve rezultate i fotografije možete pogledati u nastavku.

Zahvaljujemo svim gledateljima, studentima i igračima na ugodnom druženju !!!